Možnosti spolupráce

Úvod / Kontakt / Možnosti spolupráce  

Spolupracovník (Dealer)

Firma / jednotlivec vystupuje jako poskytovatel služby a také ji svým klientům fakturuje podle vlastního ceníku. Od nás pak získává slevu z našich cen, jejíž výše je odvozená od počtu objednávek (tato varianta je vhodná např. pro grafická studia, kterým chybí do komplexních služeb zajištení kvalitního webhostingu).

Náš spolupracovník/dealer bude vystupovat jako poskytovatel webhostingové služby. Na tyto služby mu jsou poskytovány množstevní slevy, jejichž velikost je určena počtem zaplacených objednávek od začátku spolupráce.

Poskytnuté služby jsou souhrně fakturovány dealerovi a ten je dále fakturuje svému zákazníkovi, za vlastní (libovolnou) cenu.

Zprostředkovatel (Provizní systém)

Firma / jednotlivec vystupuje pouze jako zprostředkovatel služby a fakturace probíhá standartně přes nás fakturační systém přímo na jednotlivého klienta.

Od nás pak zprostředkovatel získává provizi za každého takto získaného klienta. Výše provize je odvozená od počtu dokončených a uhrazených objednávek od začátku spolupráce. (tato varianta je vhodná jednotlivce,kteří se nechtějí zabývat vlastní fakturací našich služeb svým klientům).

Při provádění objednávky na naše služby zprostředkovatel zadává (nepovinné) své ID v posledním kroku objednávky, tak aby firma Datahost s.r.o byla schopna svázat dohromady služby objednané na dané ID. ID spolupracovníka či zprostředkovatele získáte registrací a provedením objednávky na libovolnou naši službu.

Provize se vyplácí po dohodě se zprostředkovatelem a vyplacení bude provedeno na základě dohody o provedení práce. Tato bude zaslána při první žádosti o výplatu provize.

Celkový počet domén
Kategorie dealera
Sleva
0 - 4 EU žádná sleva
5 - 14 D1 5 %
15 - 29 D2 10 %
30 a více   
D3   
20 % sleva!!!

Všeobecné podmínky spolupráce

* Svým zákazníkům poskytují naši spolupracovníci a zprostředkovatelé dle svých schopností základní technickou podporu. Složitější zásahy, nebo ty, které nemůžou z technických důvodů provést sami, pak řeší ve spolupráci s technickou podporou firmy Datahost s.r.o.

* Pro oba druhy spolupráce platí naše Všeobecné podmínky uvedené zde

* Seznam všech služeb objednaných najdete pod svým 'Klientským účtem'.

* Dané slevy/provize jsou poskytovány automaticky naším systémem při dosažení daného počtu domén. Danou slevu nelze uplatnit na jiné než webhostingové služby!

* Pro slevy na další naše služby platí individuální dohody s firmou Datahost s.r.o.

Kontaktní formulář
 
 
 

Klientská sekce

 
 
Máte problém s přihlášením?

Nástroje pro správu

 

Nápověda

Využijte naši rozsáhlou nápovědu k vyřešení Vašeho problému. V nápovědět naleznete odpovědi na mnoho Vašich otázek.

Přejít do znalostní báze
 
 
 x  x