Nástroje pro správu

Úvod / Pro zákazníky / Nástroje pro správu  

Na této stránce jsou uvedeny webové nástroje, které slouží pro správu a práci s hostingovými službami.

Klientská sekce

je on-line centrum, které Vám umožňuje kompletní správu služeb, které si u Datahost objednáte. V klientské sekci můžete pohodlně nastavovat e-mailové schránky, FTP přístupy, databáze a další služby. Naleznete zde také archiv plateb a objednávek.


Webmail

je emailový klient na webu. Pro čtení, odesílání a správu e-mailu kromě webového prohlížeče nepotřebujete žádný software. Webmail je přístupný z jakéhokoli počítače, který je připojen k internetu. Můžete tak pracovat s e-maily na dovolené i mimo kancelář. Webmail doporučujeme používat pouze jako doplňkový nástroj pro práci s poštou.


Změna hesla e-mailu

Jednoduchý formulář pro změnu hesla e-mailové schránky bez nutnosti přístupu do klientské sekce. Ke změně ale v tomto případě potřebujete znát heslo stávající.


Databáze / MySQL Administrace

Nástroj pro správu databáze MySQL. Pro každý databázový server je připravena vlastní instalace nástroje phpMyAdmin nebo PostgreSQL phpPgAdmin.


WebFTP

je FTP klient na webu. Pro pohodlnou správu souborů doporučujeme používat SFTP/SCP či FTP software. Webová verze slouží spíše jako jako doplněk pokud nemáte k dispozici jinou možnost.

Kontaktní formulář
 
 
 

Klientská sekce

 
 
Máte problém s přihlášením?

Nástroje pro správu

 

Nápověda

Využijte naši rozsáhlou nápovědu k vyřešení Vašeho problému. V nápovědět naleznete odpovědi na mnoho Vašich otázek.

Přejít do znalostní báze
 
 
 x  x