Fakturace a platby

Úvod / Pro zákazníky / Fakturace a platby  

Bankovní spojení:

Číslo účtu: 1553890028/5500

IBAN: CZ0255000000001553890028
SWIFT: RZBCCZPP
Banka: Raiffeisenbank a.s. (www.rb.cz)

Fakturační údaje:

Datahost s.r.o.

Hrabákova 1861/1
702 00 Moravská Ostrava
IČO: 26390973
DIČ: CZ26390973

Upozornění:

Jsme plátci DPH, takže na uváděné ceny služby se vztahuje DPH v aktualni sazbě.

Poplatky za doménové jména je nutno zaplatit našemu registrátorovi společnosti IGNUM s.r.o. (domena.cz)

Platba a fakturace:

01/ Platba za webhostingové služby


Po uplynutí měsíčního zkušebního provozu je Vám zaslána výzva k platbě na kontaktní email uvedený při objednávce tuto výzvu k platbě je nutno uhradit. Pokud nebude platba připsána na náš účet včas, může být daná služba po 2x urgenci pozastavena. Tato výzva k platbě nahrazuje dříve zasílané zálohové faktury. Faktura ve formátu .PDF Vám bude vystavena a elektronicky zaslána po zaplacení této výzvy k platbě.

02/ Platba za serverhousingové služby


Při zřízení služby a podpisu serverhousingové smlouvy je Vám zaslána výzva k platbě na kontaktní email uvedený při objednávce tuto výzvu k platbě je nutno uhradit. Pokud nebude platba připsána na náš účet včas, bude daná služba po 1x urgenci pozastavena. Tato výzva k platbě nahrazuje dříve zasílané zálohové faktury. Faktura ve formátu .PDF Vám bude vystavena a elektronicky zaslána po zaplacení této výzvy k platbě.

03/ Platba za doménové jména


Při registraci nového doménového jména Vám přijde výzva k platbě od našeho registrátora IGNUM s.r.o. (domena.cz), kterou je nutno zaplatit pro zprovoznění domény. Tyto poplatky za .cz, .com, .net, .org, .biz, .info domény se fakturují ihned, aby mohla byt doména funkční. Nikoli až po skončení měsíčního zkušebního zkušebního provozu.

Platby se přednostně účtují v intervalu 1 rok. Tyto platby jsou minimální možné. Ve všech případech je vystavena výzva k platbě.
Pokud zákazník ve zkušební době písemně (emailem) nepožádá o ukončení poskytované služby, bere se jeho objednávka jako závazná a je povinnen zaplatit fakturu v termínu splatnosti. Její nezaplacení může mít za následek pozastavení/ukončení služby a případné vymáhání dlužné částky.

Pro zobrazení faktury ve formátu PDF budete potřebovat prohlížeč Acrobat Reader. Ke stáhnutí zdarma je k dispozici zde.

Kontaktní formulář
 
 
 

Klientská sekce

 
 
Máte problém s přihlášením?

Nástroje pro správu

 

Nápověda

Využijte naši rozsáhlou nápovědu k vyřešení Vašeho problému. V nápovědět naleznete odpovědi na mnoho Vašich otázek.

Přejít do znalostní báze
 
 
 x  x