Doložka k ochraně osobních údajů

Úvod / Pro zákazníky / Doložka k ochraně osobních údajů  

Firma Datahost s.r.o., provozovatel webhostingových služeb vydává toto stanovisko, aby Vás v případě, že se rozhodnete sdílet s námi některé osobní údaje, upozornila na existenci našich pravidel ochrany soukromí.

Datahost s.r.o. se zavazuje k dodržování Vašeho soukromí. Jsme si vědomi, že potřebujete vhodnou ochranu osobních údajů, které nám zpřístupňujete. Vážíme si Vaší duvery a veškeré údaje používáme pouze pro ty účely, ke kterým byly poskytnuty.

Datahost s.r.o. se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě žádné třetí straně, s výjímkou případů údajů, které jsou potřebné pro registraci domén a jsou postoupeny v nezbytném rozsahu do systému příslušných registrátorů.

Vaše osobní údaje potřebné pro komunikaci s Vámi budou použity výhradně pro účely námi poskytováných služeb. Tyto osobní údaje jsou využity za účelem realizace objednaných služeb (napr. registrace domén) a ke komunikaci s Vámi. Vyhrazujeme si právo Vás s použitím těchto údajů informovat o našich připravovaných aktivitách, nových službách, nabídkách apod.

Registrací Vašich údaju v systému potvrzujete souhlas s výše uvedeným účelem použití Vašich osobních údaju a skutečnost, že tato data poskytujete dobrovolně.

Osobní data jsou zabezpečována na nejvyšší možné úrovni. Poskytovatel se při zpracování dat řídí zákonem c. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Datahost s.r.o. je oprávněn poskytnout jakékoliv dostupné informace o Vaší osobě a provozu svých služeb, vč. Vašich osobních údajů, orgánum činným v trestním řízení.

Máte-li dotazy nebo připomínky ohledně našich pravidel na ochranu soukromí, můžete se na nás obrátit využitím našich kontaktních informací.

Registrace u Úřadu na ochranu osobních údajů
od 15.8.2007

Kontaktní formulář
 
 
 

Klientská sekce

 
 
Máte problém s přihlášením?

Nástroje pro správu

 

Nápověda

Využijte naši rozsáhlou nápovědu k vyřešení Vašeho problému. V nápovědět naleznete odpovědi na mnoho Vašich otázek.

Přejít do znalostní báze
 
 
 x  x